Przemek Lewandowski

Cześć, jestem Przemek, moja przygoda z jogą zaczęła się kilka lat temu, kiedy – po wielu próbach – moja żona namówiła mnie do wspólnego wyjazdu na obóz jogowy w górach. Na początku myślałem, że to za wolne i ogólnie nie dla mnie, ale z czasem okazało się, że joga jest zdecydowanie dla mnie. I nie tylko dla mnie, jest dla każdego, bo – tak jak nie ma dwóch takich samych osób – nie ma dwóch takich samych praktyk jogi. Każdy może znaleźć w jodze coś dla siebie, ale są rzeczy, które na pewno znajdą wszyscy – rozluźnienie i wzmocnienie ciała, uspokojenie umysłu. Na zajęciach łączymy praktykę asan z pracą z oddechem i otrzymujemy zastrzyk pozytywnej energii, jakiego nie znajdziemy nigdzie indziej

Uprawnienia instruktora jogi otrzymałem kończąc kurs jogi akademickiej (hatha joga) prowadzony przez wykładowców warszawskiego i katowickiego AWF.

Oprócz uprawnień instruktora jogi, jestem również certyfikowanym trenerem oddechu metodą Butejki. Jeśli chcesz poczuć, ile pozytywnych zmian może wnieść w Twoje życie praca z oddechem, zapraszam Cię na indywidualne treningi oddechowe, w których plan ćwiczeń będzie dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości.