Ewa Puzynowska

W 2016 roku ukończyłam kurs nauczycielski Ashtanga Vinyasa Joga RYT 200h we Wrocławiu u Basi Lipskiej-Larsen i Beaty Darowskiej.  Praktyka jogi jednak towarzyszyła mi już znacznie wcześniej i od pewnego czasu stopniowo wprowadzała pozytywne zmiany w moim życiu. Postanowiłam więc, że chciałabym dzielić się z innymi tymi rewelacyjnymi korzyściami, jakich doświadczam i czerpię z codziennej praktyki jogi.

Poza fizycznymi aspektami, które wspierają zdrowie i sprawność organizmu, joga pomaga utrzymać uczucie dobrostanu. Odbywa się to w dużej mierze dzięki kierowaniu większej uwagi w głąb siebie i rozwijaniu samoświadomości. Odkąd mogę dzielić się tymi doświadczeniami i praktyką jogi z innymi stale rozwijam się i dokształcam, aby pogłębiać wiedzę i praktykę własną.

Regularnie uczestniczę w warsztatach doszkalających z doświadczonymi nauczycielami z Polski i ze świata. Bardzo dużo wiedzy również zdobywam podczas prowadzenia zajęć, dzięki wspaniałym joginom, którzy z pełnym zaangażowaniem podchodzą do praktyki. Jest to dla mnie także niezmiernie cenna lekcja. Cieszę się, że dzięki jodze poznaję ludzi, z którymi mogę dzielić doświadczenia, a także motywować ich oraz uczestniczyć w ich podróży jogowej. Zapraszam do wspólnej praktyki i dzielenia doświadczeń ze świata jogi. Do zobaczenia na macie!