Edyta Ziurkowska

Mam na imię Edyta i jestem nauczycielką jogi, uwielbiam podróże oraz życie w zgodzie z naturą. Jogę pokochałam około 8 lat temu. Trafiłam na zajęcia jogi do wspaniałej nauczycielki z wieloletnim doświadczeniem, której styl jogi dynamicznej okazał się idealny dla mnie. W trakcie praktyki płynęłam z oddechem i zapominałam o wszystkim dookoła. Była to dla mnie forma medytacji ruchu z oddechem. W trakcie intensywnej jogi umysł był skoncentrowany tylko na tym, co tu i teraz.

Wraz z rozwojem mojej praktyki przyszła również chęć podzielenia się wiedzą z innymi, dlatego ukończyłam kurs nauczycielski Yoga Flow. Prowadzę: Vinyasę oraz zdrowy kręgosłup. Doceniam zarówno dynamiczną, jak również spokojniejszą praktykę. Interesuję się zdrowym stylem życia, ajurwedą, zgłębiam medytację. Staram się nieustannie rozwijać, uczestniczę w warsztatach i pobieram lekcje.

Prowadzenie zajęć jogi daje mi dużo radości i satysfakcji. Łączę w zajęciach doświadczenia z praktyki własnej oraz wiedzę zdobytą od innych nauczycieli. Zajęcia prowadzę z uważnością poprzez pracę z ciałem, oddechem, koncentracją. Zapraszam na praktykę, w czasie której będziemy pracować z oddechem i uwalniać ciało.